NASZA HISTORIA


POZNAJ NAS, NASZĄ MARKĘ I FIRMĘ. POZNAJ NASZĄ PASJĘ.

Zaczynaliśmy od 0. Może nie do końca od 0, ale od 300 zł zainwestowanych w stronę internetową. Zaczynaliśmy od prostego sklepu internetowego z odżywkami w 2005 roku. Nie było auta firmowego, więc po pojedyncze sztuki kreatyny jeździło się tramwajem, a wysyłało się, idąc na pocztę. Ciągła praca, nastawienie na obsługę klienta i inwestowanie prawie całych zysków w towar poskutkowało tym, że po 7 latach mieliśmy 15 sklepów stacjonarnych i hurtownię.

W 2013 roku zaczęliśmy tworzyć swoją markę. Z jeszcze większym zaangażowaniem i pasją. Cel był jasny – stworzyć markę dla zawodników kulturystyki i fitness. Dlatego pierwszym produktem był najczystszy wysokoprocentowy izolat ISO P290. Później czyste, bezsmakowe BCAA i Glutamina. Konkretne skupienie na najbardziej wymagającej grupie zawodników i nasza obsesyjna dbałość o surowce i formulacje odżywek zaprocentowały bardzo dynamicznym rozwojem. Obecnie mamy swój zakład produkcyjny z kapsułkarkami, mieszalnikiem proszków oraz swoją olejarnią. Mamy przedstawicielstwa w takich krajach jak: Algieria, Belgia, Anglia, Estonia, Francja, Niemcy, Grecja, Irak, Irlandia, Włochy, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Tunezja. W roku 2016 odebraliśmy nagrodę „Gazele Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W 2019 i 2020 trafiliśmy na listę Diamentów Forbes’a.

Najważniejsze jest jednak to – dalej pracujemy z takim samym zaangażowaniem jak w 2005 roku. Pamiętamy nasze początki, pamiętamy własnoręczne pakowanie każdej pojedynczej sztuki kreatyny. Dlatego możesz być pewny, że prowadząc mały sklep internetowy lub najmniejszy punkt z odżywkami w lokalnej siłowni, będziesz traktowany z takim samym szacunkiem jak właściciel wielkiej sieci marketów.

Dołącz do naszej drużyny!
Michał Wasilewski
Arkadiusz Bała